Chyba nikt nie chce NFT od Ubisoftu. Liczba ofert nie zwiastuje sukcesu

Ubisoft Quartz - grafika
PC

Ubisoft niedawno ruszył ze swoją platformą do NFT i… chyba nie ma co liczyć na większy sukces. Przynajmniej tak można wywnioskować z obecnego stanu Quartz.

Okazuje się, że gracze kompletnie nie są zainteresowani handlowaniem NFT z Ghost Recon Breakpoint. Na wskazywanych przez Ubi rynkach NFT znajdziemy ledwie kilkanaście ofert i nie zapowiada się, aby wkrótce liczba ta znacznie wzrosła.

Jak sobie radzą NFT z Ghost Recon? Spojrzałam na dwa rynki, do których odsyła strona Quartz i wygląda na to, że jest tam… ogółem 15 ofert? 0 w ciągu ostatniego dnia na jednej stronie? (…).

Czy ja dobrze rozumiem? Ubisoftowi udało się stworzyć NFT, którego nie chcą nawet fani NFT? Bo to jest bardzo, bardzo, bardzo zabawne.

– napisała Liz Edwards na Twitterze
NFT od Ubisoft - oferty
Źródło: Twitter Liz Edwards

Czy oznacza to, że Ubisoft Quartz jest absolutną klapą i nie podniesie się z kolan? Niekoniecznie – wiele może się jeszcze zmienić, bowiem technologia wciąż się rozwija. Platforma wspiera na ten moment tylko jedną i to niezbyt popularną grę wydawcy. Zobaczymy, czy firmie uda się coś jeszcze z tego wykrzesać. Quartz jest jednak krytykowane nie tylko przez graczy, ale też samych deweloperów pracujących dla Ubi, więc ciężko będzie o poprawę wizerunku.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie