Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Ubisoft może uderzyć w Battle Royale. Tajemnicze zlecenie dla twórców The Division

PlayerUnknown’s Battlegrounds oraz Fortnite wywołały istny szał na rozgrywkę typu Battle Royal, więc nic dziwnego, że Ubisoft tez może myśleć o dołączeniu do walki na tym polu. Ponoć deweloperzy odpowiedzialni za The Division już coś kombinują w tym temacie.

Choć należące do Ubisoftu studio Massive Entertainment ma sporo na głowie, wydawca postanowił zlecić deweloperowi opracowanie rozgrywki opartej na trybie Battle Royale. Twierdzi tak przynajmniej serwis GameReactor, który powołuje się na źródła z samego studia.

Według wspomnianego portalu, Ubisoft już w styczniu zlecił ekipie odpowiedzialnej za The Division nowy projekt Battle Royale, a Massive Entertainment miało wyrazić zgodę odpowiadając, że są zdolni opracować coś dobrego w krótkim czasie.

Gry w Biedronce. Promocja na Mafia III, Far Cry i Wiedźmina! [Aktualizacja]

Nie wiadomo oczywiście, czy może chodzić o dodatek Battle Royale do The Division, czy raczej o osobną grę, która może wykorzystać podwaliny tej strzelaniny do stworzenia osobnego tytułu.

Warto wspomnieć, że Massive Entertainment pracuje obecnie nie tylko nad The Division 2, lecz również rozwija grę z uniwersum Avatar na podstawie filmowej marki. Do tego dochodzi aktualizowanie pierwszego The Division, więc stawiamy na nowy tryb do tej gry lub coś osobnego, co wyrośnie na barkach The Division.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%