Bethesda może zaskoczyć w 2021 roku. Phil Spencer o nowym nabytku Microsoftu

Bethesda może zaskoczyć w 2021 roku. Phil Spencer o nowym nabytku Microsoftu
PC Xbox Series Xbox Series S

Phil Spencer opowiedział o tym, jak Bethesda odbije się na planach Microsoftu. Szef marki Xbox chwali wydawcę i nie kryje zadowolenia z zakupu.

Microsoft ma ambitne plany na nadchodzący rok. Firma pracuje nad wieloma tytułami ekskluzywnymi, z czego niektóre z nich wciąż pozostają tajemnicą.

Niedawny zakup Bethesdy przez giganta z Redmond dodatkowo podsycił oczekiwania. Połączenie dwóch tak ogromnych firm związanych z gamingiem to zawsze wielkie wydarzenie. Tym razem sprawa jest o tyle ciekawa, że deweloperzy pracują nad The Elder Scrolls VI i Starfield. Dodatkowe środki od Microsoftu mogą mieć znaczny wpływ na wygląd produkcji.

Phil Spencer postanowił skomentować nadchodzący rok i nie omieszkał nie wspomnieć w swojej wypowiedzi o najnowszym nabytku producenta Xboxa.

Jestem podekscytowany 2021 rokiem, a Bethesda jest tego bardzo istotnym elementem. Rok 2021 to czas ostatecznego zatwierdzenia (umowy – przyp. red. ). Czuję się z tym naprawdę dobrze. Wszystko idzie zgodnie z planem.

Te zespoły będą bardzo, bardzo ważne dla naszej przyszłości. Nie mogę się doczekać aż wszystko domkniemy, aby pracować jak jedna firma.

Jestem bardzo podekscytowany Starfield i innymi rzeczami, zapowiedzianymi lub nie, nad którymi pracują. Po prostu myślę, że będą stanowić niesamowity dodatek do naszych studiów.

– komentuje Phil Spencer w transmisji na żywo

Plany są więc ambitne i kto wie, być może przyszły rok zapewni nam kilka nowinek odnośnie przyszłości Bethesdy. Fani wciąż liczą na kolejne informacje o TES VI i Starfield, a ekscytację podsycają dodatkowe wieści o niezapowiedzianych wcześniej projektach.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie