0 komentarzy

Twórcy Deus Ex: Human Revolution świętują 15 rocznicę powstania serii

Twórcy Human Revolution nie zapominają o swoim tytule. Z okazji rocznicy nagrali długi filmik, w którym grają i omawiają produkcję.

Jean-Francois Dugas i Jonathan Jacques-Belletête  ze Square Enix nagrali niemal 45–minutowy materiał, w którym grają w Deus Ex: Human Revolution i na bieżąco go omawiają.

Film jest istną kopalnią ciekawostek zarówno o procesie produkcji, rozwiązaniach zastosowanych w poszczególnych mechanikach, a także o samym cyberpunkowym świecie gry. Z filmu można dowiedzieć się też całej masy informacji o designie gry, a także uświadomić sobie, jak wiele smaczków i drobnostek przeoczyliśmy grając w to arcydzieło.

Z drugiej strony, fajnie jest po prostu popatrzeć i posłuchać, jak dwoje pasjonatów przerzuca się nawzajem swoimi przemyśleniami, żarcikami, a nawet wypunktowuje mniej lub bardziej drażniące błędy w swojej własnej grze. W końcu czasem można zapomnieć, że przemysł growy składa się też z ludzkich deweloperów, a nie tylko z wielkich, korporacyjnych trybów maszyn.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się