Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Tagi: ,

Twórca gry DOOM zaskakuje zapowiedzią SIGIL. Oto nowość od John’a Romero

Wiele osób czekało z niecierpliwością na dzisiejszą zapowiedź gry od John’a Romero, lecz chyba nikt nie spodziewał się czegoś takiego, jak SIGIL.

John Romero przedstawił SIGIL, który nie jest nową grą w znaczeniu, do jakiego przywykliśmy. Jego projekt to tzw. megawad, czyli paczka z pakietem map do klasycznego DOOMa. Żeby odpalić SIGIL, musimy zatem posiadać w swojej bibliotece wspomnianą kultową strzelaninę. Poza tym wymogiem, nie wydamy ani grosza, ponieważ SIGIL będzie całkowicie darmowy.

SIGIL zaoferuje 9 poziomów dla pojedynczego gracza oraz 9 map w trybie deathmatch i ma być kontynuacją wydarzeń z czwartej części gry DOOM. Dokładna data premiery nie jest znana. Wiadomo tylko, że wszystko ma zostać udostępnione w lutym 2019 roku. Oczywiście, wyłącznie na PC.

Na rynku pojawią się również fizyczne wydania SIGIL, za które naturalnie przyjdzie już nam zapłacić. Edycję Standardową oraz Edycję Bestii możemy zamawiać przedpremierowo, a pre-ordery są zbierane tylko do 24 grudnia tego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%