Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Trzy darmowe nowe historie w Resident Evil 2 Remake. Data premiery

Capcom ogłasza, kiedy Resident Evil 2 Remake wzbogaci się o darmowy dodatek The Ghost Survivors. Tego samego dnia zmienimy również Leona i Claire w postaci retro.

Deweloperzy zapowiadali jeszcze przed premierą Resident Evil 2 Remake, że w późniejszym czasie zaoferują dodatkową zawartość, która rozszerzy fabułę gry. Wszystko to dostaniemy za darmo.

Resident Evil 2 The Ghost Survivors – data premiery

Capcom ujawnia za pośrednictwem Twittera, że darmowy dodatek The Ghost Survivors zadebiutuje w przyszłym miesiącu, dokładnie 15 lutego. DLC przedstawi historie trzech nieszczęsnych dusz, które nigdy nie opuściły Raccoon City. Wcielimy się we właściciela sklepu z bronią, córkę burmistrza oraz żołnierza, a ich historie otrzymały nazwy: No Time to Mourn, Runaway oraz Forgotten Soldier.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że również 15 lutego gracze otrzymają za darmo klasyczne kostiumy oraz modele postaci Leona i Claire. W poniższej galerii zobaczycie screeny przedstawiające nadchodzące atrakcje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się