Trials Rising z dużym wsparciem Ubisoftu po premierze

Karnet dodatków Trials Rising zawierać będzie ponad 55 nowych tras, elementów personalizacji i nalepek.

Firma Ubisoft ogłosiła swoje plany popremierowego wsparcia dla gry Trials Rising, najnowszej odsłony zręcznościowej serii motocyklowej. Zawartość popremierowa dla Trials Rising to między innymi karnet kodatków, a także nadchodzące bezpłatne wydarzenia i sezony, które dadzą graczom dostęp do nowej zawartości i ciągłej rywalizacji. Trials Rising ukaże się na całym świecie 26 lutego 2019 roku na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz komputerach PC.

Dzięki karnetowi dodatków Trials Rising, gracze zyskają możliwość poznania nowych ekscytujących lokacji w całych Stanach Zjednoczonych i na półkuli południowej.

Karnet Dodatków Trials Rising zawiera ponad 55 nowych tras. Poniżej znajduje się pełna lista elementów:

  • Trials Rising Sixty Six Dodatek I: Rywalizuj i rozbijaj się wzdłuż legendarnej drogi 66 i odkryj splendor kraju nieograniczonych możliwości, dzięki nowym trasom i kontraktom. To DLC inspirowane jedną z ulubionych rozrywek USA, futbolem amerykańskim, zawiera takie elementy jak hełm, koszulka, spodnie i korki, dzięki którym gracze mogą pojawić się na mecie w sportowym stylu.
  • Wywrotka w palącym słońcu Dodatek II: Ruszaj w tereny poniżej równika i poznaj cuda południowej półkuli. Przemierz epickie, porośnięte dżunglą góry Peru, aż po skutą lodem Antarktydę i skorzystaj z dwóch nowych motocykli, które wprowadzająunikatowe możliwości rozgrywki i wyzwania. Pojawi się też strój z motywami odkrywcy.
  • Pakiet motocyklisty kaskadera:Pokonaj prawo grawitacji i śmigaj przez płonące obręcze
    z Pakietem motocyklisty kaskadera, dzięki któremu gracze mogą założyć efektowny kostium kaskadera i siąść za kierownicą zdobionego motocykla retro, aby pokazać, że żadna przeszkoda nie jest dla nich za trudna.
  • Pakiet elementów samurajskich: Pokonuj kolejne trasy i pozwól się prowadzić duchowi starożytnego samuraja. Czekają na ciebie elementy personalizacji, dzięki którym wyróżnisz się na trasie jeszcze bardziej.

W Trials Rising najważniejsza jest rywalizacja, a więc czekaj na sezony, w których gracze zyskają dostęp do nowych póz, animacji i elementów personalizacji dla motocykla i motocyklisty. Możesz też zmierzyć się z sezonowymi wydarzeniami, takimi jak Wielkanoc. Na horyzoncie czekają również wyzwania tygodnia, które – po zaliczeniu konkretnych celów – przyniosą graczom walutę w grze i ograniczone czasowo nagrody. Wyzwania będą odnawiane co tydzień.

W sprzedaży jest już dostępna cyfrowa edycja standardowa oraz Gold. Trials Rising zawiera podstawową wersję gry i kosztuje 99 zł, natomiast Trials Rising Gold Edition zawiera podstawową wersję gry oraz karnet dodatków z dwoma dużymi rozszerzeniami w cenie 159 zł. Bonusy do zamówiń przedpremierowych to pakiet motocyklisty w dżungli, dzięki któremu gracze mogą szaleć w stroju goryla i użyć podobnego kamuflażu dla motocykla oraz pakiet motocyklisty dzikiego zachodu ze strojem kowboja i przednim światłem w stylu rodeo. Każdy pakiet zawiera pięć elementów dla motocyklisty oraz jeden dla motocykla.

Źródło: Ubisoft

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.