Trials Fusion to gra dla fanów ekstremalnych wrażeń!

0 komentarzy

Nowy zwiastun produkcji studia RedLynx Ltd ocieka adrenaliną.

Jeśli marzyliście kiedyś o karierze kaskadera to omawiana pozycja będzie tytułem, który ziści wasze pragnienia. Waszym zadaniem będzie ukończenie tras, które zostały zaprojektowane w sposób niezwykle pomysłowy. Spodziewajcie się więc ogromnej ilości przeszkód, ich pokonanie nie będzie wcale prostym przedsięwzięciem. Pozycja będzie dobrym sprawdzaniem umiejętności niejednego hardkorowego gracza.

Ważne będzie nie tylko bezpieczne dojechanie do mety ale również, ale również uczynienie tego w sposób możliwie jak najbardziej spektakularny. Wykonywanie powietrznych ewolucji oraz unikanie kraks skutkować będzie nagrodzeniem nas dużą ilością punktów. Będąc posiadaczami wersji dedykowanej platformom mobilnym, zatytułowanej Trials Frontier oraz Trials Fusion, staniemy przed możliwością interakcji dwóch wersji.

Premiera została ustalona na 24 kwietnia 2014 roku. Tytuł ukaże się na: komputery klasy PC, PlayStation 4, Xboksa One oraz Xboksa 360:

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się