Trepang 2 – shooter inspirowany F.E.A.R. ocieka brutalnością. Zobaczcie filmiki

0 komentarzy

Już wkrótce na Steam pojawi się nowe demo niezależnej strzelanki Trepang 2. W grze można zrobić dosłownie miazgę z każdego przeciwnika.

Trepang 2 to powstający od kilku lat niezależny shooter inspirowany kultowym F.E.A.R. Choć nie możemy liczyć na jakość AAA, gra prezentuje się naprawdę świetnie.

Twórcy projektu ogłosili (dzięki DSO Gaming), że na Steam zmierza demo gry zawierające misję z prologu oraz kilka ciekawych funkcji, jak np. pełne rozczłonkowanie ciał wrogów. Prezentuje je pierwszy z poniższych filmików i jak możemy zobaczyć, pozbawimy przeciwnika kończyn, rozprujemy tułów, odstrzelimy głowę, a później… to wszystko można zmasakrować na jeszcze mniejsze elementy.

Nadchodzące demo będzie zawierać ponadto nowe animacje przeładowania, otrzymamy też tryb hordy, w którym spotkamy się z 20. falami coraz trudniejszych oddziałów żołnierzy. Jeden z poniższych materiałów prezentuje 17. falę.

Twórcy gry wspominają też o suwaku Field of View, dzięki któremu ustawimy sobie zakres widzenia.Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się