Trailer GTA VI, premiera w 2017 roku! Wszystko super, ale…

No byłoby za dobrze, nie uważacie?

Krążący od kilku dni w sieci trailer GTA VI to nic innego jak niezbyt udana próba nabrania graczy, którzy z niecierpliwością oczekują jakichkolwiek informacji o kolejnej odsłonie tej gangsterskiej serii.


Filmik został opublikowany na YouTube’owym kanale RockstarGamesBETA i ma sprawić wrażenie prawdziwego. Mamy tutaj skrzyżowanie jakiegoś amerykańskiego i europejskiego miasta, muscle car mknie po pustyni, a pod filmikiem można dodatkowo przeczytać, że GTA VI zostanie wydane już w 2017 roku.

Wszystko zostało zmontowane dosyć chaotycznie i od razu widać, że nie jest to jakość, do której przyzwyczaił nas zespół Rockstar. Jednak z czystej ciekawości warto tę podróbę zwiastuna GTA VI zobaczyć. Jak sądzicie, kiedy obejrzymy prawdziwy?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • GTA 6 na nową jak i na PS 4 tylko premiera 3kwartał jesien czyli za 16mies.3kw 18 nie całe 2lata tak bym rockstar prognozował.

  • pałka

    pewnie będzie 2021. tak typuję.
    wcześniej nie, bo jak się pospieszą to im wyjdzie piątka z nowymi misjami i podrasowaną grafiką. Więc lepiej niech pracują dłużej i niech szóstka będzie jak bogowie przykazali.
    a poza tym, czy wyjdzie na tej nowej konsoli??
    http://www.dobreprogramy.pl/Joshua314/Nowa-konsola-na-rynku,72789.html

462 Shares
Share462
+1
Tweet