Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Top 10 najlepszych gier na PC roku 2019

Przyszedł czas sprawdzić, jakie ukazały się w tym roku najlepsze gry na PC. Oto lista tych z najwyższymi ocenami.

Przygotowaliśmy listę najlepszych gier, które ukazała się od stycznia do końca czerwca na PC. W zestawieniu uwzględniliśmy 10 tytułów z najwyższymi ocenami według serwisu Metacritic – brane są w nim oceny redakcji z całego świata.

Miejsce 10: Devotion

Devotion to przygodowa gra FPP z elementami survival horroru. Produkcja ukazuje wydarzenia na Tajwanie w latach 80. minionego wieku, a akcja rozgrywa się w zapomnianym apartamentowcu. Devotion inspiruje przede wszystkim mocno nietypowym klimatem, który po prostu trzeba zobaczyć.

Średnia ocen Metacritic: 85/100

Sprawdź miejsce 9 na kolejnej stronie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%