Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Tomb Raider 2 Remake zapowiada się rewelacyjnie. Nowe screeny

Już od zeszłego roku możemy pobierać demo Tomb Raider The Dagger Of Xian i choć na ostateczną wersję przyjdzie nam jeszcze długo poczekać, dzisiaj możemy spojrzeć na kolejne screeny.

Tomb Raider The Dagger Of Xian to remake drugiej części kultowej serii, który powstaje na silniku Unreal Engine 4 i jest tworzony przez jedną osobę – fana skrywającego się za pseudonimem Nicobass.

Jak czytamy na łamach serwisu DSO Gaming, autor projektu nie zamierza niestety przenieść całej gry Tomb Raider 2 na Unreal Engine 4 i planuje ukończyć jedynie poziomy Great Wall oraz Croft Manor. Liczymy jednak na to, że plany się zmienią, a po ukończeniu wspomnianych dwóch lokacji otrzymamy kolejne demo do ogrania.

Nicobass udostępnił niedawno dwa świeże screeny z Tomb Raider The Dagger Of Xian. Pierwszy prezentuje Larę Croft w towarzystwie pięknego T-Rexa, a drugi przedstawia rezydencję naszej bohaterki. Obrazki znajdziecie w poniższej galerii, do której dołączamy również kilka wcześniejszych screenów. Jeśli chodzi o demo, wymagania sprzętowe oraz link do pobrania przypominamy na końcu tego newsa.

Pobierajcie demo remake’u Tomb Raider II

Plik waży 1.8 GB i możecie go pobrać z tego miejsca. Do uruchomienia wersji demo niezbędny będzie komputer wyposażony przynajmniej w:

  • Windows 7 x64
  • Karta graficzna obsługująca Dx11
  • 4 GB RAM (rekomendowane 8 GB)
  • 6 GB wolnego miejsca na HDD (1.8 GB na skompresowany plik oraz 4 GB na rozpakowany folder)

Nicobass nie przedstawił danych dotyczących procesora, choć zapewne większość dwurdzeniowych układów bez problemu sobie poradzi.

Demo Tomb Raider The Dagger Of Xian obejmuje dużą część poziomu z Wielkim Murem. Przejście prezentacji zajmie nam około godziny.

Przypominamy, że ponoć Crystal Dynamics nie ma nic przeciwko pracy fana (jeśli nie będzie próbował zarabiać na swojej grze), więc jest szansa, że projekt nie zostanie zablokowany przez Square Enix.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%