Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands – ukończ misję na różne sposoby

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands – ukończ misję na różne sposoby
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

Produkcja z pewnością nie będzie liniowa.

Ubisoft pokazało nowy fragment rozgrywki z nadchodzącego Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands. Do premiery pozostało jeszcze sporo czasu, bowiem gra ma zadebiutować dopiero w przyszłym roku, ale już teraz wiemy nieco o grze.

Najnowszy materiał wideo pokazuje, że gracze będą mogli bardzo swobodnie podchodzić do kwestii eliminacji wrogów. Na filmiku możecie zobaczyć ciche sposoby na pozbycie się ich. Dużą rolę ma tutaj odegrać współpraca pomiędzy członkami zespołu.

Ghost Recon: Wildlands – tak wygląda tryb rusznikarza i personalizacja bohatera

Deweloper zaznacza, że kluczem do przetrwania w świecie gry jest umiejętność przystosowania się. Będziemy mogli to zrobić korzystając z szeregu opcji do personalizacji broni oraz własnego bohatera. Zaczynamy od oręża!

Dzięki ponad 50 rodzajom broni, którą możesz spersonalizować, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands pozwala na swobodę gry zgodnie z własnymi preferencjami. Gra nie narzuca wyboru klas, dlatego możesz dopasować swój styl gry w zależności od misji. Możesz wykorzystać snajperkę, by po cichu wyeliminować wroga nocą, lub zaatakować konwój za pomocą karabinu maszynowego – czytamy na oficjalnej stronie produkcji.

Twórcy gry tłumaczą, że podczas rozgrywki odblokujemy nowe rodzaje broni oraz akcesoriów, a oprócz tego będziemy mogli zabierać broń swoich przeciwników.

Do trybu rusznikarza będziemy mieli dostęp w każdym momencie gry, i przejrzymy w nim cały swój arsenał sprawdzając parametry broni takie jak: obrażenia, celność, obsługa, zasięg, szybkostrzelność, redukcja hałasu oraz penetracja. Nasz bohater może wrzucić do ekwipunku dwa rodzaje broni głównej oraz jedną pukawkę dodatkową. Do wyboru otrzymamy:

  • Karabiny szturmowe
  • Karabiny snajperskie
  • Ręczne karabiny maszynowe
  • Pistolety maszynowe
  • Strzelby
  • Broń krótką
  • Broń egzotyczną (trzeba ją samemu zdobyć)

Jeśli już wybierzemy interesującą nas broń, będziemy mogli skorzystać z ekranu personalizacji. Tutaj możliwe będzie zmienienie barwy oręża (całościowo lub miejscowo). Podczas gry barwa twojej broni wyblaknie, zostanie przykryta kurze i brudem lub pojawią się na niej zadrapania. Jeśli lubisz porządek, możesz wyczyścić i przemalować swoją broń w każdym momencie za pomocą menu – tłumaczą twórcy Ghost Recon: Wildlands.

Na malowaniu oczywiście się nie kończy. W grze można znaleźć ponad 100 różnych rodzajów akcesoriów (celowniki, magazynki, kolby, lufy i wiele innych), które posłużą do modyfikowania broni. Deweloper zaznacza, że możliwych jest ponad 10 000 kombinacji. Niektóre akcesoria zapewniają specjalne tryby broni, które możesz aktywować podczas gry. Dzięki nim możesz między innymi dostosować celownik snajperki, zmienić tryb ognia, wyposażyć lub zdjąć tłumik i granatnik w swoim karabinie szturmowym – wyjaśniono na stronie gry.

Personalizacja postaci w Ghost Recon: Wildlands

Ubisoft podkreśla, że przy tworzeniu własnego bohatera (Ducha) istnieje ponad miliard kombinacji. Dostosujemy takie cechy postaci jak: twarz, płeć, włosy, nakrycie głowy, górna część ubioru, tatuaże, spodnie czy buty. Po ustaleniu wyglądu Ducha, dobierzemy odpowiedni ekwipunek. Początkowo skorzystamy z pakietów startowych, lecz podczas rozgrywki zdobędziemy wiele dodatkowych elementów (wykonując misje), które będziemy mogli założyć w każdym momencie gry.

Gdy dobierzesz idealny strój, najlepiej zapisz go jako strój domyślny. Możesz mieć maksymalnie sześć zapisanych przez siebie strojów i zmieniać je w każdej chwili – zaznacza producent. Podobnie jak w przypadku broni, tak i stroje będą się niszczyć, kurzyć, przemakać czy brudzić błotem.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie