Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

To już oficjalnie. Splatoon ukaże się w maju

Fani cukierkowatego paintballa będą zadowoleni.

Splatoon został po raz pierwszy pokazany podczas E3 w zeszłym roku. Produkcja została bardzo ciepło przyjęta przez graczy z całego świata, udowadniając jednocześnie, że mimo kiepskiej sprzedaży, Nintendo cały czas wspiera swoją stacjonarną konsolę. Zresztą Splatoon to niejedyna gra, która pewnie okaże się hitem w tym roku na Wii U. Myślimy tutaj jeszcze o nowej Zeldzie oraz Mario Party 10.

Splatoon ukaże się w maju tego roku w Japonii. Producent nie potwierdził jeszcze, czy w tym samym czasie gra zagości w Europie i USA. Jest jednak na to spora szansa, ponieważ wiele gier na Wii U, które nie są japońskimi RPG, często trafiają w podobnym czasie do wszystkich regionów.

Co interesujące, podczas Nintendo Direct producent przyznał, że chciał tę produkcję osadzić w świecie Mario, gdzie oczywiście wąsaty hydraulik byłby głównym bohaterem. Zrezygnował jednak z tego pomysłu, ponieważ chciał stworzyć całkiem nowy tytuł. Tak właśnie powstał Splatoon, który idealnie wpisuje się w charakter strzelanki, jaką posiadacze konsoli Nintendo potrzebują. Jest więc sporo kolorów, akcji, ale za to nie ma brutalnych scen. Czekamy!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się