Twórcy Tiny Tina’s Wonderlands potwierdzili świetne wieści dla osób czekających na grę

Tiny Tina's Wonderlands - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Planujecie ograć Tiny Tina’s Wonderlands? Jeśli tak i znudziło Wam się już czekanie i oglądania zwiastunów, Gearbox ma dla Was fantastyczne wieści. Potwierdzono, że gra została ozłocona.

Oznacza to, że najważniejsze prace nad produkcją zostały zakończone. Przygody Tiny Tiny nie spóźnią się więc na ustalony termin debiutu pod koniec marca. Na dzień wydania gry nie poczekamy zbyt długo.

Teraz tytuł trafi do tłoczni i na serwery cyfrowych sklepów skąd za niecałe dwa miesiące powędruje do graczy. Deweloperzy w tym czasie będą wprowadzać niezbędne poprawki i łatać błędy, które zapewne nadal są obecne w grze – chyba nie istnieje jakakolwiek większa produkcja bez bugów.

Tytuł ten to spin-off serii Borderlands. Rozgrywka rządzi się bardzo podobnymi prawami, ale ogólny klimat zabawy jest nieco inny. Twórcy postawili tym razem na atmosferę fantasy rodem z papierowych gier RPG. Oczywiście nie zabraknie trybu kooperacji, charakterystycznej stylistyki oprawy wizualnej i sporej dawki humoru.

Tiny Tina’s Wonderlands trafi w ręce graczy niedługo, bo już 25 marca. Z produkcją zapoznamy się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie