Thor

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Zobaczcie, jak prezentują się w nowych kostiumach bohaterowie Thor: Miłość i grom

Możemy już rzucić okiem na stroje poszczególnych bohaterów w nadchodzącym filmie Thor: Miłość i grom.

Zdjęcie jednego z kostiumów znalazło się na Twitterze, choć nie opublikowała go osobiście aktorka, która zrobiła fotografię. Chodzi o Tessę Thompson powracającą w filmie w roli Walkirii. Bohaterka otrzyma nowy strój, a jego szczegóły możecie zobaczyć poniżej:

Do sieci trafiły również grafiki ukazujące Thora oraz Jane Foster. Postać grana przez Natalie Portman będzie w nadchodzącym filmie Potężną Thor, ma zatem pełny ekwipunek oraz Mjolnira:

W główną rolę ponownie wcieli się tu Chris Hemsworth. Oprócz niego oraz wymienionych wcześniej aktorek na ekranach pojawią się m.in. Christian Bale, Chris Pratt, Karen Gillan, Jeff Golblum i Sam Neill. W oryginalnej wersji językowej usłyszymy także Vina Diesela i Bradleya Coopera jako Groota i Rocketa.

Thor: Miłość i grom zadebiutuje jako jedna z kilku produkcji Marvela w 2022 roku. Premiera już 8 lipca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się