Wyczekany zwiastun Thor: Miłość i grom wreszcie w sieci. Jest i Potężna Thor

Thor: miłość i grom - zwiastun pokazał Potężną Thor
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Nadchodzące widowisko Marvela, czyli Thor: Miłość i grom, otrzymało wreszcie wyczekany zwiastun. Jak prezentuje się dzieło Taiki Waititiego?

O trailer do kontynuacji Thora prosili nie tylko fani uniwersum Marvela, ale również… twórcy The Boys. Dziś Homelander wraz z całą ekipą może wreszcie zobaczyć, jak zapowiada się nowa odsłona MCU. Taika Waititi rzeczywiście czekał długo z ujawnieniem zwiastunu; do premiery produkcji pozostały już niecałe trzy miesiące. W przypadku innych tytułów osadzonych w kinowym uniwersum Marvela pierwsze oficjalne materiały promocyjne pojawiają się z reguły znacznie wcześniej.

W nowym filmie Thor przebywa już na emeryturze. Po walkach w szeregach Avengers postanawia skorzystać z chwili spokoju. Musi jednak powrócić do roli obrońcy, gdy na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie – a jest nim Gorr Rzeźnik Bogów. Bohater znów stanie ramię w ramię z dotychczasowymi kompanami, a wśród nich – z byłą dziewczyną – aby raz jeszcze zaprowadzić pokój.

W tytułową rolę wcieli się ponownie Chris Hemsworth, choć nie będzie on jedynym odtwórcą głównego bohatera. Jak już zapowiadano, Thor: Miłość i grom – co pokazuje zresztą sam zwiastun – przedstawi także Potężną Thor. Tę zagra znana już fanom serii Natalie Portman. Oprócz dwojga głównych aktorów na ekranach pojawią się m.in. Russell Crowe jako Zeus, Christian Bale jako Gorr, Tessa Thompson jako Walkiria, Jaimie Alexander jako Lady Sif, Jeff Goldblum jako Arcymistrz, a także sam reżyser widowiska, czyli Taika Waititi jako Korg. Ponadto w filmie znajdzie się też cała ekipa Strażników Galaktyki: Chris Pratt, Karen Gillan, Dave Bautista, Pom Klementieff, a w oryginalnej obsadzie głosowej dodatkowo Vin Diesel i Bradley Cooper.

Nowa część serii o Thorze w reżyserii Taiki Waititiego zadebiutuje w kinach 9 lipca 2022 roku. Tymczasem poniżej możecie zobaczyć wreszcie obiecany pierwszy oficjalny zwiastun – w wersji z polskimi napisami:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie