Thor: Miłość i grom na nowym zwiastunie. Gorr Rzeźnik Bogów zagraża światu

Thor: Miłość i grom - zwiastun
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Wreszcie pojawił się wyczekiwany przez ludzi i supków kolejny zwiastun filmu Thor: Miłość i grom. Czas na to najwyższy – premiera tytułu już w lipcu.

Najpierw nie mogliśmy doczekać się pierwszego materiału promocyjnego, a teraz nie możemy nadążyć za pisaniem o kolejnych. Podczas wczorajszego meczu koszykówki pomiędzy Boston Celtics i Miami Heat zaprezentowano bowiem nowy zwiastun nadchodzącego widowiska Marvela, czyli filmu Thor: Miłość i grom. Trailer pokazał m.in. Christiana Bale’a w roli Gorra Rzeźnika Bogów, a na ten występ akurat czekają wszyscy fani. W pełni możemy się przyjrzeć również Zeusowi, w którego wcielił się Russell Crowe. Aktor pojawił się już w poprzednim zwiastunie produkcji, lecz dopiero w dzisiejszym materiale widać go w całej okazałości.

Nowy tytuł ma skupić się w dużej mierze na postaci granej przez Natalie Portman. Zmienia się ona bowiem we władającą Mjolnirem Potężną Thor. To właśnie ona wraz z ekipą Strażników Galaktyki będzie musiała pomóc tytułowemu bohaterowi poradzić sobie z nowym zagrożeniem.

Oprócz wspomnianych już Christiana Bale’a i Russella Crowe’a na ekranach pojawią się m.in. Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tessa Thompson, Jaimie Alexander, Jeff Goldblum, Chris Pratt, Karen Gillan, Dave Bautista, Pom Klementieff, a także sam reżyser filmu – Taika Waititi.

Premierę widowiska Marvela zaplanowano na 8 lipca 2022 roku. Dziś natomiast możecie zobaczyć wreszcie obiecany zwiastun:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie