The Witcher Blood Origin - Lenny Henry w stroju Balora

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Kostium z The Witcher: Blood Origin wygląda jak wyciągnięty ze Star Treka

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z planu serialu The Witcher: Blood Origin. Ubiór mężczyzny przedstawionego na nim wzbudza kontrowersje wśród fanów uniwersum.

Dwa dni temu na Twitterze opublikowano poniższy wpis, w którym zamieszczono fotografię z Lenny’m Hennry’m jako szefem druidów Balorem. Cóż, rzućcie okiem i oceńcie, jakie są Wasze pierwsze skojarzenia.

Nie wiem jak Wam, ale mi powyższy strój przypomina nieco połączenie kostiumów ze Star Treka i z filmu Thor: Ragnarok. Czy to źle? W mojej opinii zdecydowanie nie. Nawet jestem zdania, że bardzo mi się podoba tego typu dobór. Jednak inaczej twierdzi wielu użytkowników Twittera, którzy otwarcie krytykują fioletowy kostium. Poniżej możecie znaleźć kilka przykładów:

Jak pokazuje te kilka przykładów, mało kto jest zadowolony. Jestem w stanie zrozumieć, dlaczego reakcje fanów świata Sapkowskiego na powyższy kadr krytykują dobór kolorów czy sam design. Ten zdecydowanie wyróżnia się na tle tego, co mogliśmy zobaczyć wcześniej w serialu czy w grze. Nie wygląda też na coś pasującego do historii dziejącej się na 1200 lat przed serialem The Witcher. Jak sam zauważyłem, bliżej mu do właśnie do czegoś w klimatach Sci-Fi.

Od ostatniego newsa na temat serialu The Witcher: Blood Origin minęło sporo czasu. Widać, że serial prędko nie trafi na Netflixa. Mimo to, z powodu zdjęć, które już trwają, liczmy wszyscy na większą liczbę wiadomości na temat tego serialu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się