Nowe RPG od współtwórców The Elder Scrolls na zwiastunie. The Wayward Realms wygląda mrocznie

The Wayward Realms szkic koncepcyjny (1)
PC

Weterani branży maczający swe palce przy serii The Elder Scrolls postanowili założyć nowe studio. The Wayward Realms to ich pierwsza gra.

Nowy zwiastun najpewniej zawiera w sobie więcej informacji, niż jesteśmy w stanie wyłapać.

The Wayward Realms na zwiastunie, który nikogo nie uśpi

OneLost Games to stosunkowo młode studio, które postawiło sobie ambitny cel – stworzyć kolejne „wielkie RPG” fantasy. O The Wayward Realms mogliśmy przeczytać już wcześniej, jednak dopiero teraz twórcy pokazali nieco większy kawałek materiału.

Dwie minuty nowego zwiastuna skupione są na kołysance wygłaszanej przez bliżej niezidentyfikowaną postać. Kołysanki jak to kołysanki – dzieciom może i pomogą zasnąć, ale dla dorosłych wydają się dość przerażające. Możemy usłyszeć parę ciekawych nazw krain, a także poznamy nieco informacji, które stanowią podwaliny pod autorskie lore nowej marki fantasy.

Na samym końcu zaczyna się robić jeszcze bardziej creepy – bohater wchodzi do katakumb, w których na tronie spoczywa nieumarły król. Ten od razu się przebudza, napięcie narasta i… tyle. Jeżeli klimat z tego zwiastuna przełoży się na to, co uświadczymy w samej grze – być możemy mamy do czynienia z potencjalnym hitem.

Autorzy z OneLost Games wcześniej pracowali przy serii The Elder Scrolls czy Lord of the Rings: Online. Mają więc doświadczenie w kwestii fantasy, które planują przekuć na coś autorskiego. Co ciekawe, nowy tytuł zapowiada się na coś znacznie bliżej Daggerfall niż cenionego Skyrim.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie