The Vanishing of Ethan Carter w prezencie od Epic Games Store. Wyciekła kolejna darmówka

Epic Games Store - darmowe gry - The Vanishing of Ethan Carter
PC

Epic Games Store kontynuuje swoją grudniową rozdawankę. Spieszcie się odebrać polskie The Vanishing of Ethan Carter, ponieważ wcale nie pozostało tak dużo czasu.

Przypominam, że do końca miesiąca codziennie w sklepie Epic Games Store możecie znaleźć nowy prezent. Są to gry za darmo, które można odebrać jedynie przez 24 godziny. Każda następna pozycja odblokowuje się do przypisania do konta od godziny 17:00.

Od wczoraj możecie przypisać The Vanishing of Ethan Carter, które swego czasu przez wielu było uważane za najładniejszą grę 2014 roku. Za to niezwykłe dzieło odpowiedzialne jest polskie The Astronauts, które pokazało światu, że jest w stanie stworzyć coś naprawdę pomysłowego.

Wcielacie się w detektywa, który poszukuje zaginionego chłopaka. Odkrywacie po kolei kolejne ślady ukazujące kolejne fragmenty historii. W tym tytule natraficie na wiele zagadek logicznych i paranormalnych wydarzeń. Waszym zadaniem jest poskładanie w całość strzępków opowieści i dowiedzenie się wszystkiego na temat losów Ethana.

Jak podaje zaufany informator z Dealabs – billbil-kun, już dziś od godziny 17:00 będziecie mogli przypisać do swojego konta Loop Hero. Spodziewajcie się mniej więcej w tych godzinach stosownego tekstu, który potwierdzi (lub zaprzeczy) tę informację.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie