Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

The Vanishing of Ethan Carter we wrześniu

Nagle dowiadujemy się o dacie premiery gry, w którą zaangażowany jest Adrian Chmielarz. Do tego dostajemy spory gameplay.

The Vanishing of Ethan Carter ma być grą przygodową. Tworzy je polski, mały zespół The Astronauts kierowany przez Adriana Chmielarza. Wspólnie projektują dość nietypową produkcję.

Otóż The Vanishing of Ethan Carter ma oferować duży i otwarty świat. Jak na grę przygodową, to mocno oryginalne podejście. Gracz nie ma być tutaj bowiem zmuszany do wykonywania konkretnych zadań. Głównym celem ma być z kolei odnalezienie chłopca, tytułowego Ethana Cartera.

Dość nieoczekiwanie dowiedzieliśmy się właśnie, że gra trafi do sprzedaży na PC już 25 września. Na PS4 jednak dopiero w przyszłym roku. Aby nieco przybliżyć ideę produkcji, twórcy zaprezentowali 13-minutowy gameplay z komentarzem Chmielarza. Jak Wam się podoba ten tytuł?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się