Kolejne gry za darmo w Epic Games Store to piękny polski tytuł i dobry roguelite

Epic Games Store - darmowe gry - The Vanishing of Ethan Carter
PC

Ujawniono, jakie będą kolejne gry za darmo w Epic Games Store. Tym razem zgarniemy bardzo dobrą produkcję od polskiego studia The Astronauts i znaną grę roguelite.

Zapowiedziano, że kolejne darmówki od Epic Games to The Vanishing od Ethan Carter oraz Rogue Legacy. Gry będą dostępne do pobrania bezpłatnie już 7 kwietnia od godziny 17:00.

Jeśli jesteście fanami eksploracji i nieoczywistych historii, tytuł ten powinien się Wam spodobać. W grze wcielamy się w detektywa, który wyrusza do Red Creek Valley w celu odnalezienia pewnego chłopca – tytułowego Ethana Cartera. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam zwiedzić piękne lasy, miejsca zbrodni i mroczne kopalnie. Choć The Vanishing od Ethan Carter ukazało się w 2014 roku (i jakiś czas temu dostało graficzne odświeżenie), do dziś wygląda bardzo ładnie. Kołyszące się na wietrze drzewa i szczegółowe lokacje świetnie wspomagają wrażenia płynące z eksploracji.

Rogue Legacy to popularna produkcja roguelite, w której wcielamy się w bohatera przemierzającego lochy, walczącego z potworami, zbierającego przedmioty i (prędzej czy później) ginącego w heroicznym boju. Kiedy nasza postać umrze, zostanie zastąpione przez swojego potomka, który może otrzymać dość niestandardowe cechy, na przykład ślepotę barw. Pomysł ciekawy, a i realizacja podobno bardzo dobra.

Od 31 marca do 7 kwietnia odbierzecie dwie inne gry: City of Brass i Total War: Warhammer. Jeśli raz przypiszecie produkcje do swojego konta Epic Games, zostaną w nim już na zawsze. A przypisać warto, bo oba tytuły są warte uwagi.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie