Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

The Uncertain: Last Quiet Day za darmo na Steamie – przez dwa dni

Niezależne studio ComonGames rozdaje pierwszy epizod swojej przygodówki. The Uncertain: Last Quiet Day zgarniemy za darmo do 9 czerwca.

Przygodówkę można upolować na platformie Steam. Oferta podlega ograniczeniom czasowym: tytuł jest oferowany bezpłatnie do wtorku do godziny 19:00 czasu polskiego, więc trzeba się trochę pospieszyć. Po tym czasie pierwsza część The Uncertain wraca do swojej starej ceny (normalnie kosztuje 53,99). Zainteresowanych produkcją odsyłamy na jej stronę na platformie Valve.

The Uncertain: Last Quiet Day jest epizodyczną grą przygodową autorstwa niezależnego studia ComonGames. Trafiamy do postapokaliptycznego świata, gdzie wskutek licznych wojen rasa ludzka przestała istnieć. Wcielamy się w postać robota, który próbuje odkryć tajemnicę ludzkości. Tytuł oferuje ciekawe łamigłówki i ładną grafikę.

Przy okazji warto przypomnieć o innych trwających obecnie ciekawych ofertach na gry. Do jutrzejszych godzin wieczornych trwa darmowy weekend z battle royale PUBG – pisaliśmy o nim tutaj. Natomiast w Epic Games Store do czwartku możemy otrzymać sympatyczną produkcję kooperacyjną Overcooked.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się