The Textorcist za darmo w EGS. Za tydzień dwie gry

0 komentarzy

W tym tygodniu w sklepie twórców Fortnite’a zgarniemy indyka The Textorcist: The Story of Ray Bibbia. Wiemy też, co Epicy będą rozdawali za tydzień.

Od dziś od godziny 17:00 w sklepie Epic Games Store jest dostępny nietuzinkowy tytuł o egzorcyzmowaniu poprzez klawiaturę.

The Textorcist: The Story of Ray Bibbia należy do gatunku bullet hell shooter. Produkcja zabiera nas do świętego miasta Rzymu, w którym dzieje się źle do tego stopnia, że wszędzie wciskają się demony. Jako nieustraszony egzorcysta Ray Bibbia próbujemy uratować Rzym przez złymi duchami, odkrywając przy okazji prawdę o własnej przeszłości. Zwiedzamy zróżnicowane lokacje i walczymy, używając niecodziennego oręża w postaci słów wpisywanych za pomocą klawiatury.

Na pobranie Tekstorcysty Epicy dają nam tradycyjnie tydzień. Grę pobierzecie pod tym adresem.

Natomiast w czwartek 19 listopada autorzy Fortnite’a zaserwują nam następujące dwa tytuły: Elite Dangerous i The World Next Door. Ten pierwszy to zręcznościówka, w której sterujemy statkiem kosmicznym, a drugi to barwna gra przygodowa z elementami akcji.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się