The Sims 5 z trybem multiplayer? “Chcemy to wprowadzić!”

The Sims 5
Newsy

Prace nad The Sims 5 trwają już od kilku lat, co sugeruje, że premiera gry zbliża się wielkimi krokami. Możliwe, że kolejna odsłona kultowej serii wprowadzi do rozgrywki coś zupełnie nowego. Mowa o trybie rozgrywki wieloosobowej. Co powiecie na wspólne topienie Simów w basenie ze znajomymi?

The Sims 5 i tryb dla wielu graczy? To możliwe

Seria The Sims jest z nami od wielu lat i w tym czasie mogliśmy obserwować całą gamę różnych wcieleń naszych wirtualnych podopiecznych. Za sprawą dodatków wysyłaliśmy ich na studia, tworzyliśmy świat pełen magii czy obcowaliśmy z unikatowymi kolekcjami designerskich mebli i gadżetów. Ostatecznie jednak zabawa prezentowała się podobnie, pozwalając nam na kreowanie życia rodziny i następnych pokoleń.

Co ciekawe, piąta odsłona może przynieść niemałą rewolucję w rozgrywce. Nie chodzi o zmianę podejścia do samej zabawy, a dodanie zupełnie nowego trybu. Jak powiedziała w wywiadzie Lyndsay Pearson, wiceprezes ds. kreacji franczyzy The Sims w Maxis, zespół bardzo chciałby wprowadzić do gry tryb wieloosobowy. Wyobrażacie sobie rozgrywkę z innymi osobami przez sieć?

Zdecydowanie chcemy wprowadzić tryb wieloosobowy. A nie tryb wieloosobowy w wielkim, przerażającym stylu „skoku do świata pełnego nieznajomych”. Ale dosłownie, jak ty i twoi przyjaciele chcecie się razem pobawić? Jest wiele różnych smaków, które można wykorzystać, więc eksplorujemy tam wiele różnych przestrzeni.

Lyndsay Pearson

Oznaczałoby to możliwość wspólnej rozgrywki ze znajomymi. Zapewne zabawa toczyłaby się w ramach jednego miasteczka, gdzie budowalibyśmy swoje nieruchomości i odgrywali życie Simów w towarzystwie bliskich nam osób. Brzmi to doprawdy świetnie!

Kiedy premiera gry? Szczerze, nie mamy pojęcia — nikt nie wie, ale najpewniej przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Oby było warto, choć co do tego raczej nie ma wątpliwości.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie