The Sims 4 lama Harold

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

The Sims 4: Wiejska Sielanka na nowym wideo. Urocza lama opowiada o dżemie i bakłażanach

Na kanale The Sims na YouTube pojawił się ciekawy filmik prezentujący dodatek Wiejska Sielanka. Show kradnie narrator – lama o imieniu Harold.

Kolejne DLC do nieśmiertelnego The Sims 4 zbliża się wielkimi krokami. Cottage Living, które zapowiedziano w ubiegłym miesiącu, ma zadebiutować 22 lipca. Na kanale Sims Polska na YouTube pojawił się właśnie świeży zwiastun z gry, w którym biała lama Harold w humorystyczny sposób opowiada o nowościach, jakich mogą spodziewać się fani Simsów pod koniec miesiąca.

Głównym zadaniem graczy będzie oczywiście dbanie o zwierzęta hodowlane – krowy, drób, króliki, a nawet lamy – i uprawa własnego poletka. Nasz stosunek do podopiecznych wpłynie na jakość produkowanych przez nich dóbr. I tak na załączonym trailerze widzimy chociażby farmerkę, która respektuje swoją łaciatą koleżankę, dzięki czemu otrzymuje kolorowe, magiczne mleko.

W ramach DLC otrzymamy też dostęp do innych aktywności. Ciekawszymi są udział w lokalnych konkursach (m.in. na największą dynię czy najładniejsze jajko) i haftowanie. Wcześniej twórcy ujawnili także, że dodatek nauczy dzieci gotować – do tej pory ta umiejętność była zarezerwowana tylko dla dorosłych Simów.

Pod koniec filmiku zamieszczono informację, że osoby, które zdecydują się nabyć Wiejską Sielankę do 2 września, otrzymają bonusową zawartość. Będzie to zestaw trzech przedmiotów: statua gnoma (wiem, że zawsze o takiej marzyliście), ozdobne drzewo i rower.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się