Nowa aktualizacja The Sims 4 uśmierca postacie graczy w zawrotnym tempie

The Sims 4 - nowa aktualizacja szybko postarza i zabija postacie
Newsy PC

Wygląda na to, że nowa aktualizacja The Sims 4 mocno napsuje graczom krwi. Wasze postacie mogą błyskawicznie się zestarzeć i niemal równie szybko umrzeć.

Co się dzieje? Jak podaje PCGamesN, nowa aktualizacja wprowadzona wraz z dodatkiem High School Years sprawia, że każda zmiana sceny w czwartych Simsach powoduje starzenie się postaci. Oznacza to, że przejście na ekran ładowania, mapy świata czy tworzenia Simów może uczynić Waszych podopiecznych nieco starszymi. Jeśli zestarzeją się zbyt mocno – cóż za zaskoczenie – wyzioną ducha.

Na szczęście opisywany błąd podobno nie dotyczy wszystkich graczy. Jak wskazują twórcy The Sims 4, jedyne zagrożone jego występowaniem sesje to te ze zmienioną bazową długością żyć Simów. Jeśli wyłączyliście tę opcję, prawdopodobnie nie jesteście narażeni na wystąpienie śmiercionośnej przypadłości. Deweloperzy pracują już nad rozwiązaniem usterki.

Obecnie badamy przypadki automatycznego starzenia się Simów w save’ach z krótką lub długą żywotnością. Zalecamy tymczasowe granie lub tworzenie nowych zapisów z domyślnym/”normalnym” czasem życia, ponieważ pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.

– informują twórcy gry.

Nie wiadomo, kiedy gra otrzyma aktualizację poprawiającą rzeczony błąd. Miejmy nadzieję, że stosowna łatka pojawi się na serwerach Electronic Arts już w ciągu najbliższych paru dni.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie