Dodatki do The Sims 4 za darmo. Nie ma tu żadnego haczyka

The Sims 4 - dodatek możecie odebrać zupełnie za darmo, ale jest haczyk
Newsy PC

Kto zainstalował już podstawową wersję gry The Sims 4, może dostać za darmo pakiet dodatków zawierający trzy DLC. Gdzie i do kiedy można odebrać prezent?

The Sims 4 zawiera masę płatnych dodatków, dlatego cieszy, że czasem można dostać coś za darmo. Teraz do odebrania czeka pakiet “Żyj odważnie”, a w nim trzy DLC.

The Sims 4 “Żyj odważnie” za darmo na PC

Pakiet jest rozdawany przez Epic Games Store. Żeby otrzymać prezent, wystarczy przejść pod podany poniżej adres i dodać produkt do biblioteki. Nic prostszego. Rozdawany pakiet zawiera 3 DLC. Dostajemy dodatki Przygoda w dżungli, Wytworne Przyjęcie Akcesoria oraz Dzielnica mody Kolekcja.

Pamiętaj, że podstawowa wersja gry jest dostępna za darmo w sklepie Epic Games. Pobierzesz ją z tego miejsca. Wspomniany pakiet dodatków możesz natomiast odebrać za free do 18 maja. Oto opis każdego DLC:

Przygoda w dżungli

Zanurz się w pięknie nieokiełznanej przyrody i odszukaj zapomnianą świątynię, niebezpieczne zasadzki, przeklęte relikty i cenne skarby. Poznaj kulturę i zwyczaje ludu zamieszkującego Selvadoradę, spróbuj miejscowych przysmaków i naucz się nowych figur tanecznych!

Wytworne Przyjęcie Akcesoria

Twoi Simowie bawią się ze stylem dzięki The Sims™ 4 Wytworne Przyjęcie Akcesoria! Urządź luksusowe przyjęcie, korzystając z szerokiego wyboru ekstrawaganckich dekoracji. Uzupełnij garderobę swoich Simów oszałamiającymi sukniami i eleganckimi strojami wizytowymi. Nie zapomnij o najważniejszym elemencie przyjęcia – nowym stole bankietowym, na którym możesz serwować swoim Simom smaczne potrawy!

Dzielnica mody Kolekcja

Wzbogać swój styl dzięki Kolekcji The Sims™ 4 Dzielnica mody zainspirowanej wyznaczającymi trendy fasonami rodem z Bombaju. Bogate kolory, klasyczne sylwetki i kontrastowe wzory dodają strojom wyrazistości. Podkreśl swoją indywidualność, łącząc modne stylizacje z tradycyjnymi detalami.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij: