Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

The Medium – mroczny horror od polskiego studia z pierwszymi screenami [GALERIA]

Podczas Inside Xbox polskie studio Bloober Team zapowiedziało The Medium – intrygujące połączenie horroru i thrillera psychologicznego. Teraz pokazujemy pierwsze screeny z gry.

Zaprezentowane w czwartek The Medium ma być największym do tej pory projektem polskiego studia. Tytuł pozwoli nam wcielić się w postać o imieniu Marianne, która żyje na pograniczu dwóch światów: realnego i duchowego. Jako medium, będziemy widzieć pewne wydarzenia z szerszej perspektywy niż pozostali bohaterowie produkcji – i to właśnie o tym ma być ta gra: w jaki sposób zmiana perspektywy wpływa na naszą percepcję rzeczywistości.

„Gdy zmienimy punkt widzenia, dostrzeżemy, że pewne sprawy są dużo bardziej złożone i nieoczekiwane, niż myśleliśmy na początku. The Medium jest naszym dotychczas najambitniejszym projektem i nie możemy doczekać się, by pokazać wam, jak ta wizja została wcielona w życie za pomocą środków, jakimi dysponuje horror psychologiczny”, powiedział CEO Bloober Team Piotr Babieno.

Co ciekawe, akcja tytułu ma toczyć się w Krakowie. Poniżej publikujemy mroczną galerię z The Medium. Dla przypomnienia pokazujemy także trailer z czwartkowej prezentacji.

Tytuł ma zadebiutować na PC i Xboksie Series X w okresie świątecznym 2020.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się