The Medium – mroczny horror od polskiego studia z pierwszymi screenami [GALERIA]

Podczas Inside Xbox polskie studio Bloober Team zapowiedziało The Medium – intrygujące połączenie horroru i thrillera psychologicznego. Teraz pokazujemy pierwsze screeny z gry.

Zaprezentowane w czwartek The Medium ma być największym do tej pory projektem polskiego studia. Tytuł pozwoli nam wcielić się w postać o imieniu Marianne, która żyje na pograniczu dwóch światów: realnego i duchowego. Jako medium, będziemy widzieć pewne wydarzenia z szerszej perspektywy niż pozostali bohaterowie produkcji – i to właśnie o tym ma być ta gra: w jaki sposób zmiana perspektywy wpływa na naszą percepcję rzeczywistości.

“Gdy zmienimy punkt widzenia, dostrzeżemy, że pewne sprawy są dużo bardziej złożone i nieoczekiwane, niż myśleliśmy na początku. The Medium jest naszym dotychczas najambitniejszym projektem i nie możemy doczekać się, by pokazać wam, jak ta wizja została wcielona w życie za pomocą środków, jakimi dysponuje horror psychologiczny”, powiedział CEO Bloober Team Piotr Babieno.

Co ciekawe, akcja tytułu ma toczyć się w Krakowie. Poniżej publikujemy mroczną galerię z The Medium. Dla przypomnienia pokazujemy także trailer z czwartkowej prezentacji.

Tytuł ma zadebiutować na PC i Xboksie Series X w okresie świątecznym 2020.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: