Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Lord of the Rings: Gollum na pierwszym filmiku

Fani uniwersum Tolkiena mogą dzisiaj spojrzeć na krótki teaser z gry The Lord of the Rings: Gollum. Jak wrażenia?

The Lord of the Rings: Gollum zostało zapowiedziane pięć miesięcy temu, lecz dotychczas nie mieliśmy okazji spojrzeć na jakikolwiek materiał wideo. Co prawda były pierwsze screeny (do przypomnienia tutaj), lecz to nie to samo. Teraz sytuacja się zmienia i choć poniższy teaser nie zawiera rozgrywki, trzeba przyznać, że jest całkiem klimatyczny.

Filmik przedstawia głównego bohatera gry, Golluma, który przedzierając się przez jaskinię dociera do tarasu widokowego. Widoki jednak niezbyt ciekawe, ponieważ przed nami Góra Przeznaczenia i Barad-dur, czyli siedziba Saurona.

Przypominamy, że podczas gry wcielimy się w Golluma, który jest opanowany przez Jedyny Pierścień. Nasz bohater ma jednak wzbudzać większą sympatię niż w filmach, co tłumaczy też jego bardziej “przyjazny” wygląd. Czas gry jest szacowany na około 20 godzin.

Lord of the Rings: Gollum zaoferuje rozgrywkę nastawioną na skradanie, z ogromnymi poziomami. Wiadomo też, że produkcja będzie odejściem od tak dużej dawki przemocy, jaką znamy z innych gier traktujących o Jedynym Pierścieniu.

Premiera Lord of the Rings: Gollum przewidziana jest na 2021 rok.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się