Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Lord of the Rings: Gollum – pierwsze screeny z gry na PC, PS5 i Xbox Series X

Daedalic Entertainment obiecało, że w grze The Lord of the Rings: Gollum zamierzają wymyślić własną wersję głównego bohatera, zamiast serwować nam wygląd znany z filmów Petera Jacksona. Spójrzcie, jak przedstawili Golluma.

Na początku tego roku deweloperzy ze studia Daedalic Entertainment przypomnieli o powstającym The Lord of the Rings: Gollum, tytule zmierzającym na komputery PC oraz konsole nowej generacji, czyli PS5 i Xbox Series X. Teraz w końcu możemy zerknąć, jaką wizję na popularne uniwersum zaproponują twórcy gry.

The Lord of the Rings: Gollum – screeny

Poniżej znajdziecie paczkę screenów (plus dwie grafiki na samym końcu), na których pojawia się Gollum w pełnej okazałości. Jest on trochę mniej odrażający niż filmowa wersja, a poza tym… wygląda całkiem podobnie.

Przypominamy, że podczas gry wcielimy się w Golluma, który jest opanowany przez Jedyny Pierścień. Nasz bohater ma jednak wzbudzać większą sympatię niż w filmach, co tłumaczy też jego bardziej „przyjazny” wygląd. Czas gry jest szacowany na około 20 godzin.

Lord of the Rings: Gollum zaoferuje rozgrywkę nastawioną na skradanie, z ogromnymi poziomami. Wiadomo też, że produkcja będzie odejściem od tak dużej dawki przemocy, jaką znamy z innych gier traktujących o Jedynym Pierścieniu.

Na jednym ze screenów możemy zobaczyć zapowiadaną podwójną osobowość głównego bohatera i związane z tym wybory. Dwie osobowości (a więc Sméagol oraz Gollum) walczą ze sobą i to od nas zależy, która stanie się dominująca. A to z kolei determinuje bieg wydarzeń. Deweloper podkreśla, że na każdy z rozdziałów gry otrzymamy od dwóch do czterech decyzji do podjęcia, które złożą się ostatecznie na główną ścieżkę bohatera, na sam koniec rozdziału.

Premiera Lord of the Rings: Gollum przewidziana jest na 2021 rok.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się