Jedna z najlepszych odsłon The Legend of Zelda trafi do Expansion Packa Nintendo Switch Online

The Legend of Zelda Majora's Mask - cover art
Switch

Mam nadzieję, że subskrybujecie Nintendo Switch Online + Expansion Pack, ponieważ niebawem do usługi dołączy kolejna świetna gra z Nintendo 64. To dobra okazja, by nadrobić w końcu The Legend of Zelda: Majora’s Mask, jeśli jeszcze tego nie graliście w ten tytuł.

Nintendo of Europe opublikowało na Twitterze informacje na temat kolejnej produkcji, która trafi do posiadaczy Expansion Packa już w lutym. Jak się okazuje, będzie nią jedna z najlepszych gier o przygodach Linka kiedykolwiek.

Ścigaj się z czasem, by ocalić skazaną na zagładę krainę w grze The Legend of Zelda: Majora’s Mask, dostępnej dla użytkowników Nintendo Switch Online + Expansion Pack już w lutym!

W momencie pisania tego tekstu The Legend of Zelda: Majora’s Mask w wersji na Nintendo 64 posiada 95 punktów Metascore w serwisie Metacritic, co czyni ją obecnie piątą najlepiej ocenianą „Zeldą” w historii. Niech Was nie zwiedzie fakt, że jest to „zaledwie” piąte miejsce, bowiem każda kolejna w TOP-ce produkcja ma zaledwie po jednym punkcie więcej od poprzedniej.

Warto wspomnieć, że w tym miesiącu Expansion Pack został wzbogacony o Banjo-Kazooie, które niegdyś w Polsce cieszyło się dość sporą popularnością. Jeśli stęskniliście się za którymś z tytułów wspomnianych w tym newsie, to macie dodatkowy powód, by zainteresować się droższym pakietem usługi dostępnej na Switchu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie