Klikacze nabijają się z siebie w parodii The Last Of Us

The-Last-of-Us-parodia
Newsy PC PS4 PS5

Los klikacza jest marny i smutny, a rozrywki nie za wiele. Zobacz niezłą parodię z tymi koszmarnymi potworami z The Last Of Us.

Na YouTube’owym kanale AFK pojawił sie ciekawy materiał dotyczący klikaczy z The Last Of Us. Filmik powstał na silniku Unreal Engine 5 i choć nie jest jakimś pokazem “niezwykłości” tej technologii, warto go zobaczyć i się po prostu pośmiać.

Klikacze to jedne z najniebezpieczniejszych przeciwników w TLoU, a tutaj ktoś wpadł na pomysł, by przedstawić ich w krzywym zwierciadle. Rozmowa między potworami jest naprawdę zabawna, a ich los… marny. No, ale chociaż mają do siebie dystans.

Marka TLoU jest ponownie na topie dzięki serialowi, który możemy oglądać na HBO Max. Wyemitowano już osiem z dziewięciu odcinków. Ostatni, który obejrzymy 13 marca, może być prawdziwą petardą, ale nie każdemu się spodobać. O finale nic oczywiście nie wiemy, ale Bella Ramsey, aktorka wcielająca się w serialu w postać Ellie, powiedziała, że ostatni odcinek ogromnie podzieli ludzi – ogromnie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie