The-Last-of-Us-2

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

The Last of Us – powstanie trzecia część? Twórcy odpowiadają

Kilka dni przed premierą drugiej części The Last of Us Naughty Dog wyjawia wstępne plany dotyczące kolejnej gry.

Do debiutu The Last of Us Part II pozostało 9 dni. Tymczasem twórcy zabierają się powoli do pracy nad kolejnym projektem. W niedawnej rozmowie z redakcją GQ-magazine autor cyklu Neil Druckmann poruszył tę kwestię, twierdząc, że studio rozważa stworzenie trzeciej części TLoU. Nie jest jednak wykluczony również inny scenariusz, który mówi, że kolejna gra od Naughty Dog będzie czymś zupełnie nowym.

Gdy prace nad aktualnym projektem dobiegają końca, liczba obowiązków zaczyna się kurczyć; w związku z tym umysł podąża ku kolejnej rzeczy. Tak, następnym naszym dziełem może być zarówno Part III, jak i zupełnie nowa marka – powiedział reżyser The Last of Us.

Druga część przygód Joela i Ellie zadebiutuje już 19 czerwca. Podobnie jak poprzedniczka, produkcja trafi wyłącznie na konsolę PlayStation. Niedawno pisaliśmy o licznych udogodnieniach w grze dla osób z dysfunkcjami, a tutaj pokazujemy edycję TLoU z maskotką Ellie (pluszak ma wyjątkowo interesujący wyraz twarzy).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się