The Last of Us Part II Remastered dostanie nową zawartość. Twórcy przedstawiają szczegóły

The Last of Us Part II Remastered z nową zawartością | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

Do gry The Last of Us Part II Remastered trafi nowa zawartość. Naughty Dog uchyliło rąbka tajemnicy i przyznało, że doczekamy się drugiej części dokumentu i zestawu nowych skórek.

Niedawno odbyła się oficjalna premiera The Last of Us Part II Remastered. Kontrowersyjna gra przez niektórych była hejtowana, ale finalnie okazało się, że to kawał naprawdę dobrego zestawu nowości. Wygląda na to, że to wcale nie koniec. Twórcy szykują kolejne atrakcje.

The Last of Us Part II Remastered z nowościami

Całe dziewięć lat temu na YouTube odbyła się premiera niemal półtora-godzinnego dokumentu “Grounded: The Making of The Last of Us”. To solidny kawał filmu opowiadającego o procesie tworzenia jednej z najważniejszych gier w historii PlayStation i nie tylko. Całość możecie obejrzeć cały czas, a dla zainteresowanych wrzucam film poniżej.

Naughty Dog przyznało, że doczekamy się premiery drugiej części “Grounded”, tym razem skupiającej się na procesie tworzenia The Last of Us Part II. Dokument zostanie wydany w związku z niedawną premierą zremasterowanej edycji gry. Film (ale nie wiemy, jak długi) obejrzycie w serwisie YouTube, ale również w grze. Trafi tam w ramach darmowej aktualizacji. Datę premiery zaplanowano na 2 lutego 2024 roku!

To jednak nie koniec nowości, bo twórcy zaplanowali również darmową paczkę nowych skinów do TLoU Part II Remastered. Zapewne trafią w sam raz w gusta fanów pogrążonych w świetnym trybie “Bez Powrotu”, którym zachwycałem się w mojej niedawnej recenzji gry. Wiemy, że skórki będą przeznaczone dla Abby i Ellie, ale więcej szczegółów nie ujawniono.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie