The Last of Us Part I blisko premiery na PC. Deweloper przekazał dobrą wiadomość

The Last of Us Part I na PC - premiera. Pobierajcie pliki z grą
Newsy PC

The Last of Us Part I ma zadebiutować na PS5 już we wrześniu tego roku, ale nadal nie poznaliśmy daty premiery na PC. PlayStation informowało, że gra trafi na komputery nieco później, a teraz pojawiła się pozytywna wieść.

Senior Enviroment Texture Artist pracujący nad grą, Jonathan Benaino, twierdzi, że „wersja na PC powinna ukazać się nieco później, ale bardzo szybko po premierze na PS5”. Ponownie nie dostaliśmy żadnego konkretu, ale przynajmniej wiadomo, że na debiut PeCetowego wydania nie poczekamy zbyt długo.

Niedawno deweloperzy z Naughty Dog zaprezentowali pierwszy oficjalny pokaz rozgrywki The Last of Us Part I. Produkcja wzbogaci się nie tylko o współczesną oprawę wizualną, ale również o liczne ulepszenia rozgrywki, w tym naprawdę imponujące opcje dostępności. Twórcy poprawili też sztuczną inteligencję, która ma zachowywać się dużo lepiej na polu walki.

W sieci trwają obecnie dyskusje na temat tego, czy remake The Last of Us jest wart ustalonej przez PlayStation ceny. Wygląda na to, że Naughty Dog skupiło się na stronie wizualnej projektu, a ulepszenia rozgrywki zdają się być nieco skromne. Warto jednak wstrzymać się z ostatecznym osądem do premiery gry, kiedy to każdy będzie mógł lepiej zapoznać się z produkcją.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie