Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

The Last of Us Part 2 Multiplayer – mamy zapowiedź?

Multiplayer do The Last of Us Part II coraz bliżej? Neil Druckmann zapowiada tajemniczą niespodziankę, a fani doskonale wiedzą, o co chodzi.

The Last of Us Day już za nami. Fani serii ponownie mogli liczyć na wiele atrakcji, jednak dzień obył się bez jednej zapowiedzi. Sporo osób liczyło, że to właśnie w święto gry doczekamy się pokazu trybu wieloosobowego, który zyskał sporą popularność w pierwszej odsłonie cyklu.

Frakcje – bo tak nazwano pierwotnie tryb – prezentowały znaną z kampanii fabularnej rozgrywkę przystosowaną do szybkich starć z wieloma graczami. Popularność modułu sprawiła, że pojawi się on również w drugiej części TLOU i zostanie wydany jako osobna produkcja. Nie wiadomo jednak, czy będzie on dostępny za darmo dla posiadaczy gry.

Neil Druckmann, wiceprezes Naughty Dog, podziękował graczom za obchody The Last of Us Day i zapowiedział pewną niespodziankę.

Jak nietrudno się domyślić, Druckmann z pewnością ma na myśli tryb wieloosobowy do The Last of Us Part II. Wielu graczy ma już trochę dość czekania, ale deweloper zapewnia, że warto uzbroić się w cierpliwość.

Jeśli multiplayer powstaje tak długi okres czasu, to zdecydowanie jest na co czekać. Rozwinięcie formuły pierwowzoru to doskonały pomysł na przedłużenie popularności gry i kto wie, może doczekamy się nawet e-sportu w świecie The Last of Us?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się