The Last of Us Part II jeszcze w tym roku. Błąd czy przedwczesny wyciek od Sony?

Jeden z oficjalnych kanałów PlayStation wyjawia interesującą informację. The Last of Us Part II z premierą w 2018 roku.

Póki co na temat The Last of Us Part II nie wiadomo zbyt wiele. Producent zapowiedział grę na zeszłorocznych targach E3, skutecznie podsycając atmosferę. Do tej pory liczyliśmy, że gra ukaże się nie prędzej niż w 2019 roku. To jednak nie do końca musi się sprawdzić.

Otóż na oficjalnym szwedzkim fanpage’u marki PlayStation na Facebooku, ukazał się post wraz z wideo. Wideo przedstawia kilka ważnych gier, które już niebawem ukażą się na konsolę Sony. Wśród nich jest The Last of Us Part II.

The Last of Us 2 premiera Facebook
The Last of Us 2 premiera w 2018 roku?

Oczywiście nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu sam filmik ze zbiorem nadchodzących gier nie musi oznaczać wczesnej premiery. Jednak w poście została zawarta informacja: Marvel’s Spider-Man, God of War, Ghost of Tsushima, Blood and Truth, Frantics, Days Gone, The Last of Us Part II – to będzie niesamowity sezon na PlayStation.

The Last of Us Part II mocnym punktem premier

Jeśli mowa o sezonie to liczymy, że chodzi właśnie o rok 2018. Mamy nadzieję, że informacja ta jest prawdziwa. Wtedy rok 2018 mógłby być jednym z najlepszych dla konsoli PlayStation 4. Już God of War, Detroit: Become Human i Days Gone robią świetne wrażenie. A co jeśli do tego wszystkiego dojdzie The Last of Us Part II. Premiery gier na PlayStation 4 w 2018 mogą naprawdę nieźle zaskoczyć.

Swoją drogą, na którą z tych gier czekacie najbardziej? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.