Premiera przyśpieszona! 5. odcinek The Last of Us na HBO Max będzie wybuchowy

Serial The Last of Us - czy Bella Ramsey powróci jako Ellie w 2. sezonie?
Filmy i seriale Newsy

HBO decyduje się na szybszą premierę 5. epizodu serialu The Last of Us. Otrzymaliśmy również zwiastun odcinka, który zapowiada tonę akcji.

Jeśli czekasz z niecierpliwością na dalsze przygody Joel’a i Ellie w serialu TLoU, mam dla Ciebie wspaniałe wieści. HBO postanowiło wyemitować piąty odcinek dużo wcześniej.

5. odcinek The Last of Us – premiera i zwaistun

Poniżej zobaczysz zwiastun nowego odcinka, a na jego końcu… coś się nie zgadza. Zamiast tygodniowego odstępu pomiędzy epizodami, tym razem poczekamy krócej. Nowa część zostanie wyemitowana nie w niedzielę wieczorem, a już w piątek wieczorem. Widzowie ze Stanów Zjednoczonych zobaczą 5. odcinek 10 lutego o godz. 21:00. Oznacza to, że w Polsce obejrzymy go o 3:00 w nocy z 10 na 11 lutego (noc z piątku na sobotę).

Kto chciałby już teraz podejrzeć, co zobaczymy w 5. odcinku serialu TLoU, niech zatopi ząbki w poniższym zwiastunie:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie