Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

„Stara miłość nie rdzewieje”, a na pewno nie ta do dinozaurów w The Last of Us

Fan serii The Last of Us znalazł pewne nawiązanie między częściami serii, które wielu graczom mogło umknąć. Dotyczy pewnej miłości Ellie i tym razem nie mam na myśli Diny.

Tym razem sprawa dotyczy miłości do dinozaurów, o której można było w pierwszej kolejności dowiedzieć się w DLC do „jedynki”. W TLoU: Left Behind Riley mówi Ellie, że ma dla niej niespodziankę, po czym główna bohaterka pyta „Czy to dinozaur?”. Poniżej możecie zobaczyć screeny, które przedstawiają tę sytuację.

The Last of Us Part Left Behind - Riley mówi Ellie, że ma dla niej niespodziankę
The Last of Us Part Left Behind - Ellie pyta Riley "Czy to dinozaur?"

Teraz należy przenieść się już do The Last of Us Part II, kiedy to Joel zabiera Ellie na urodzinową niespodziankę. Nie trzeba mieć wprawnego oka, aby zauważyć, że i tym razem pada identyczna kwestia, jak w przypadku dodatku do pierwszej części gry.

The Last of Us Part II - Joel prowadzi Ellie do niespodzianki urodzinowej w lesie
The Last of Us Part II - Ellie pyta Joela "Czy to... dinozaur?"
Źródło: Reddit

Czy jest to zamierzony smaczek? Moim zdaniem tak i miło, że twórcy pamiętali o jednym z zainteresowań bohaterki. Mimo upływu lat, miłość Ellie do dinozaurów dalej trwa, co na pewno w małym stopniu lekko rozbudowuje tę postać. Każdy chyba ma takie ciągutki od małego, prawda?

Na łamach Planety Gracza w ostatnim czasie zostało opublikowanych bardzo dużo różnych ciekawostek ze świata omawianych w tym artykule gier. Czy wiedzieliście może, że jeżeli będziecie wystarczająco szybcy, to uda Wam się zabić Tommy’iego? Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się