Filmik z Ellie od modelki. Lepsza niż Bella Ramsey z serialu The Last of Us?

Ellie-cosplay-The-Last-of-Us
Cosplay Newsy PS4 PS5

Serial The Last of Us jest obecnie na topie, więc nic dziwnego, że świat cosplay’u przypomniał sobie o uniwersum. Zobaczcie niesamowitą kreację jednej z modelek.

Cosplay‘e Ellie z The Last of Us to nic nowego i już w przeszłości, zanim mówiło się o serialu, sporo takich powstało. Ja chciałbym pokazać Wam jeden z nowszych. Oprócz zdjęć, jest również krótki filmik pokazujący bohaterkę w postapokaliptycznym otoczeniu.

The Last of Us – cosplay Ellie

Modelka posługująca się pseudonimem likeassassin opublikowała kilkanaście godzin temu poniższy filmik oraz garść zdjęć. Widzimy dziewczynę jako Ellie, oczywiście “upodobnioną” do tej z gry. Jestem ciekaw, czy wolelibyście w serialu TLoU właśnie taką, bardziej podobną do growej, aktorkę. Czy jednak Bella Ramsey, którą widzimy w serialu, bardziej Wam odpowiada? Niektórzy już po pierwszym odcinku zakochali się w jej kreacji.

Profil likeassassin możecie przeglądać na Instagramie, a na drugiej podstronie zobaczycie dodatkowo zdjęcia z jej cosplay’u Ellie.

Na drugiej stronie klimatyczne zdjęcia Ellie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie