Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

The Last of Us 2 – dynamiczny motyw z Ellie za darmo w sklepie PlayStation

Do premiery The Last od Us 2 pozostało zaledwie parę miesięcy. Aby wszyscy o tym pamiętali, Sony i Naughty Dog udostępniają za darmo dynamiczny motyw dla PS4 z główną bohaterką z gry.

Fani z wytęsknieniem wyczekują The Last of Us Part II i różnymi metodami próbują wypełnić czas dzielący ich od premiery tego tytułu. Tym sposobem jeden z sympatyków gry stworzył demake produkcji na PS One, natomiast inny wykonał widowiskowy plakat na podstawie materiałów promocyjnych kontynuacji. Teraz wszyscy zainteresowani mogą również pobrać dynamiczny motyw dla PlayStation 4 z obrazkami z gry.

Motyw przedstawia dwie grafiki z produkcji, które zmieniają się w zależności od pory dnia. Ilustracja „dzienna” przedstawia Ellie, która siedzi pod drzewem i gra na gitarze, natomiast w nocy zostaje wyświetlony mroczny obrazek z bohaterką przygotowującą się do ataku (również pod drzewem).

Tapetę może otrzymać za darmo każdy fan gry. Aby to zrobić, należy w sklepie PlayStation Store skorzystać z opcji „Wykorzystaj kody”, wpisując następujący ciąg znaków: 9DEK-PKNG-N445. Klucz jest ważny do 11 lutego 2021 – mamy więc jeszcze cały rok, by go aktywować.

The Last of Us to wydana w 2013 gra przygodowa z elementami survivalu. Produkcja autorstwa Naughty Dog przypadła do gustu zarówno graczom, jak i krytykom, zgarniając w roku premiery najwięcej nagród Game of the Year. Premiera drugiej odsłony serii planowana jest na 29 maja 2020 roku. TLoU2 zmierza wyłącznie na PS4. Całość zapowiada się bardzo ciekawie – autorzy ujawnili, że kontynuacja zaoferuje dużo bardziej dojrzałą i emocjonalną historię w porównaniu do poprzedniczki. W The Last of Us 2 obecne będą też nagość i treści seksualne, o czym twórcy informowali nieco ponad tydzień temu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się