Demo The Invincible już dostępne. Macie niewiele czasu na przetestowanie polskiej gry

The Invincible dostało darmowe demo. Polska gra do przetestowania
Newsy PC

Na Steam już teraz można ograć krótkie demo The Invincible. To polska gra na podstawie twórczości Stanisława Lema, więc chyba warto.

O The Invincible pisaliśmy już niejednokrotnie, a za każdym kolejnym razem coraz bardziej intryguje mnie wizja tego świata w ujęciu Starwards Industries. Polscy twórcy gier zabrali się za adaptację “Niezwyciężonego” Stanisława Lema, czyli absolutnego mistrza science-fiction. Zadanie wydaje się trudne, ale niedawne materiały nastrajają pozytywnie.

Teraz grę w akcji możemy sprawdzić sami! Wystarczy, że udamy się na kartę Steam gry i po prostu pobierzemy stamtąd wersję demonstracyjną. Ta nie zajmuje zbyt wiele czasu, ale pozwala całkiem nieźle zapoznać się z ogólną ideą gry i daje ciekawy pogląd na to, co czeka nas przy okazji debiutu. Ten ma nadejść jakoś w 2023 roku.

The Invincible to fabularna przygoda z gatunku hard sci-fi na motywach powieści Stanisława Lema, w której potęgę ludzkości neguje tajemniczy fenomen. Odkrywaj tajemnice Regis III jako poszukująca załogi astrobiolog Yasna i dokonuj wyborów, będąc częścią atompunkowej historii pisanej przez naukę.

– czytamy w opisie gry na Steam

Demo stało się dostępne jako część wydarzenia LudoNarraCon 2023, które potrwać ma do 11 maja 2023 roku. Oznacza to, że w grę zagramy właśnie przez ten czas, także nie jest go wiele. Tak jak wspomniałem, nie jest to długie demo, więc raczej kazdy zainteresowany powinien zdążyć, jeżeli odłoży te kilkanaście minut jakiegoś wieczoru.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie