The Elder Scrolls V: Skyrim – paczka tekstur 8K do pobrania

Oto nowa paczka tekstur w rozdzielczości 8K do TES V: Skyrim. Autorem moda jest użytkownik vinedave, którego pseudonim nie jest obcy znawcom tematu.

The Elder Scrolls V: Skyrim to gra-legenda. Choć została wydana aż 8 lat temu, gracze wciąż odnajdują przyjemność w jej modyfikowaniu i upiększaniu. Użytkownik o pseudonimie vinedave, który już wcześniej publikował mody do gry, dodał do nich teraz pakiet zawierający pliki zmieniające jakość terenu i krajobrazu. Tekstury mają rozdzielczość 8K. Co więcej, zostały wykonane na podstawie skanów 3D. Prezentujemy niewielką galerię, która pokazuje, jak wygląda gra po wgraniu plików:

Aby pobrać pakiet modów, należy kliknąć tutaj. Całą twórczość vinedave’a – wliczając w to jego poprzednie dzieła – można pobrać z tej strony. Nie jest to mały pliczek – całość waży aż 5,5 GB. Dla osób, które uważają, że tekstury w 8K zajmują za dużo miejsca, vinedave przygotował również te same modyfikacje w rozdzielczości 2K i 4K. Oczywiście dla najlepszego efektu wizualnego należałoby pobrać tekstury w najwyższej rozdzielczości.

Przypominamy, że w zeszłym miesiącu również prezentowaliśmy pakiet tekstur HD do The Elder Scrolls V: Skyrim, które zmieniają wygląd budynków, nieba, lochów i innych elementów otoczenia, a ponadto zajmują się odświeżeniem różnych efektów, takich jak woda i płomienie. Co więcej, dostaliśmy od razu nowe tekstury dla dodatków Dawnguard i Dragonborn. Więcej na ten temat przeczytacie w naszej wcześniejszej wiadomości.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.