Ubisoft powinien załatać dziury. Darmowe The Division Heartland znów wycieka

Ubisoft powinien załatać dziury. Darmowe The Division Heartland znów wycieka
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ubisoft ma tendencję do „przeciekania”. Nadchodzące darmowe The Division Heartland znów wyciekło. Mamy kolejne szczegóły na temat produkcji.

Ubi powinno zainwestować w szczelniejszy dach… czy cokolwiek, co im przecieka.

The Division Heartland w nowych szczegółach

Wcześniej w tym roku zapowiedziano najnowszą część The Division, która faktycznie ma potencjał, aby stać się dobrą grą wieloosobową. Przynajmniej ja na to liczę, bo „jedynka” wciągnęła mnie na wiele godzin, a „dwójka” dość szybko znużyła powtarzalnością. Heartland ma jednak coś, czego nie miały inne – będzie zupełnie darmowa.

Na Reddicie zebrano kolejne szczegóły na temat produkcji. Wszystko za sprawą plików odkrytych przez graczy na serwerach Sony. Znaleziono w nich nie tylko okładkę promującą tytuł, ale także garść szczegółów z oficjalnego opisu.

Heartland zabierze nas do małego, amerykańskiego miasteczka gdzieś pośrodku USA. Twócy opisują grę jako „survival-action multiplayer”. Doświadczymy co najmniej dwóch trybów zabawy. Pierwszy, „Excursion Operations” jest tym, do czego seria już nas przyzwyczaiła. Wybierzemy naszą postać, udamy się na różne misje, wykonamy szereg zadań i będziemy zbierać nowy sprzęt oraz walczyć z wrogimi NPC-ami.

Drugi tryb, „Storm Operations”, brzmi znacznie ciekawiej.

Walczcie razem w 45-osobowym trybie PvEvP Storm Operations przeciwko grupie niebezpiecznych Rogue Agents, agresywnej frakcji znanej jako Sępy, a wszystko to przy jednoczesnym przetrwaniu śmiercionośnego wirusa.

Opis z Reddit

Walka z innymi graczami, NPC, a także zarażenie śmiercionośnym wirusem brzmią jak popularny z „jedynki” tryb przetrwania. To swoiste battle royale okazało się zaskakująco udaną formą zabawy w The Division.

Do tego wszystkiego dowiedzieliśmy się również, że gra zaoferuje sześciu różnych agentów, którzy przypisani będą do konkretnej klasy postaci. Te na premierę mają być trzy, ale zapewne szybko się to zmieni.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie