The Division 2: Warlords of New York oficjalnie zapowiedziane. Zobaczcie trailer z gameplayem!

The Division 2: Warlords of New York oficjalnie zapowiedziane. Zobaczcie trailer z gameplayem!
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Ubisoft zapowiedział The Division 2: Warlords of New York. Dodatek ma oferować m.in. nowe lokacje i scenariusz oraz parę znaczących zmian na poziomie gameplayu. DLC można się spodziewać już w marcu – i będzie ono płatne.

Wczoraj rano informowaliśmy o przeciekach dotyczących nowego dodatku do The Division 2 o tytule Warlords of New York. Dowiedzieliśmy się wtedy, że DLC ma zabrać nas ponownie do Nowego Jorku, gdzie zmierzymy się z byłym agentem Dywizji Aaronem Keenerem. Wczoraj wieczorem Ubisoft potwierdził te doniesienia, ujawniając nieco więcej na temat rozszerzenia i przy okazji prezentując pierwszy materiał z gameplayem. Na wzbogaconym o komentarze twórców filmiku dzieje się naprawdę dużo. Zresztą zobaczcie sami – materiał publikujemy na końcu newsa.

Warlords of New York zaoferuje nowe lokacje, scenariusz, wyposażenie, jak i zmiany w samym gameplayu. Dodatek przeniesie nas do Nowego Jorku, ale produkcja nie będzie wykorzystywała lokacji z pierwszej części serii. Tym razem przyjdzie nam zwiedzać Dolny Manhattan (w tym Wall Street czy Chinatown), gdzie naszym głównym zadaniem będzie – tak jak informowano w przeciekach – rozprawienie się z byłym agentem Dywizji oraz jego kolegami. Jeśli chodzi o mechanikę, to spodziewajcie się przede wszystkim zmian w systemie RPG. Istotne jest również, że maksymalny poziom progresji w grze wzrośnie od 30 do 40 punktów. Przebudowie ulegnie także system rekalibracji sprzętu. Z obszaru miasta zniknie śnieg; zamiast niego doświadczymy słonecznej pogody, co wpłynie na klimat gry. Natomiast jeśli chodzi o wyposażenie, to ma m.in. wrócić znana z pierwszej odsłony serii sticky bomb.

Dodatek ma zadebiutować już 3 marca 2020, trafiając na PC, Xbox One i PS4, a nieco później także na Google Stadia. Warlords będzie płatnym DLC – ma kosztować 30 dolarów.

Gra Tom Clancy’s The Division 2 miała premierę 15 marca 2019. Tytuł trafił na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One, zgarniając dobre oceny krytyków i zyskując uznanie wśród graczy.

 

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie