The Division 2 Warlords of New York – przeciek przed dzisiejszym ujawnieniem

The Division 2 Warlords of New York – przeciek przed dzisiejszym ujawnieniem
Newsy PC PS4 XOne

Ubisoft planuje na wieczór pokaz „czegoś dużego”, lecz chyba już wiemy o co chodzi. W sieci pojawiły się nieoficjalne wieści o The Division 2 Warlords of New York.

Ubisoft nie ma szczęścia do swoich zapowiedzi i sporo niespodzianek wydawcy zostaje spalonych przedwczesnymi wyciekami informacji. Dzisiaj o godzinie 20:00 Francuzi chcą pokazać przyszłość The Division 2 i będzie nią prawdopodobnie m.in. dodatek Warlords of New York.

The Division 2 Warlords of New York – co wiemy o DLC?

Według nieoficjalnych wieści rozprzestrzeniających się po forum Reddit, dodatek Warlords of New York przeniesie nas do tytułowego miasta, znanego z pierwszej części gry. Tam zmierzymy się z byłym agentem Aaronem Keenerem, który stanął po drugiej stronie barykady i przejął dzielnicę Dolnego Manhattanu.

Ubisoft szykuje nie tylko nowy scenariusz fabularny (do rozegrania w kooperacji lub samotnie). W grze ma pojawić się nowy świat do zwiedzenia, usprawniony system progresji oraz możliwość awansowania postaci do 40 poziomu. Do tego endgame serwowany w formie tematycznych sezonów.

The Division 2
The Division 2
The Division 2

Czekamy na wieczór i potwierdzenie powyższych wieści przez Ubisoft!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie