the division 2 pg

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

The Division 2 trafi na konsole nowej generacji i będzie oferować rozgrywkę cross-gen

W The Division 2 zagramy na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra będzie wspierać rozgrywkę pomiędzy generacjami. 

Ubisoft zapowiedział, że Tom Clancy’s The Division 2 pojawi się na konsolach nowej generacji. Nie poznaliśmy jeszcze potencjalnej daty udostępnienia gry na najnowszym sprzęcie dla graczy konsolowych, ale najprawdopodobniej nastąpi to na krótko po, lub równo z ich premierą.

Co ciekawe, produkcja ma też wspierać rozgrywkę pomiędzy generacjami. Oznacza to, że członkowie dużych klanów w grze nie będą musieli rozstawać się ze swoimi kompanami z powodu zmiany platformy na nowszą.

 

Zapowiedziano także nowy tryb nazwany The Summit, który jest przeznaczony dla graczy z maksymalnymi poziomami postaci. Pozwoli on zmierzyć się graczom z przeciwnikami w specjalnie zaprojektowanych, stupiętrowych wieżowcach. Stopniowo rosnący poziom trudności i losowo generowane piętra powinny zapewnić całkiem różnorodną rozgrywkę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów tytułu. Aktualizacja z nowym trybem zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

W The Division 2 wystartował niedawno drugi sezon Dziedzictwa Keenera dodający do gry szereg nowości. Wszystko wskazuje na to, że Ubisoft nie zamierza zbyt szybko wypuszczać trzeciej odsłony serii i planuje dalsze wsparcie „dwójki”.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się