The Winchesters, Walker: Indepencence i Gotham Knights otrzymają odcinki pilotażowe

Jared Padalecki, Jeffrey Dean Morgan i Jensen Ackles w serialu Supernatural
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Zgodnie z zapowiedziami stacja The CW oficjalnie zamówiła piloty trzech nowych produkcji: The Winchesters, Walker: Independence i Gotham Knights.

O planach na spin-offy informowano już wcześniej, wreszcie jednak mamy konkretne informacje na ten temat. Stacja zamawia pierwsze odcinki produkcji osadzonych w popularnych uniwersach. Pierwszy z nich, The Winchesters, to prequel jednego z wielkich hitów The CW, czyli Supernatural. Tytuł opowie historię Mary i Johna Winchesterów, narratorem produkcji będzie natomiast Jensen Ackles, czyli serialowy syn pary łowców, Dean. To już trzecia próba stworzenia spin-offu w świecie Supernatural; miejmy nadzieję, że tym razem pójdzie to nieco lepiej.

Stacja zamówiła również pilot Walker: Independence. To z kolei produkcja osadzona w świecie nowej wersji Strażnika Teksasu, czyli właśnie Walkera. W tym przypadku na ekranie nie zobaczymy jednak najprawdopodobniej Jareda Padaleckiego, który gra główną wolę w oryginalnym Walkerze. Akcja prequelu będzie się bowiem działa w XIX wieku i przedstawi losy przodków Cordella. Aktor pozostanie jednak przy tytule jako producent wykonawczy.

Ostatnią z zamówionych produkcji jest Gotham Knights, czyli tytuł powiązany z uniwersum DC. Za serial odpowiedzialni są twórcy Batwoman, lecz te dwa światy nie będą ze sobą połączone. Akcja rozegra się po śmierci Bruce’a Wayne’a, gdy Gotham pozostanie bez obrońcy. Tę rolę przejmie ostatecznie adoptowany syn Batmana, uwikłany w nietypowy sojusz z… dziećmi jego przeciwników.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy będzie można zobaczyć pilotażowe odcinki wymienionych seriali.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie